Panorama-Hostel

  • Безкоштовний Wi-Fi в громадських місцях
  • Номери для некурців
  • Допускається розміщення з домашніми тваринами

Розміщений за 14 хвилин пішої прогулянки від пляжу, комфортабельний готель Panorama-Hostel Kyiv пропонує 6 номерів. Комфортабельний готель примітний зручним розташуванням на відстані 7 км від Маріїнського палацу.

Номери оснащені чайником, а також для вашої зручності пропонуються безкоштовний Wi-Fi.

Біля готелю Києва знаходиться ресторан грузинської кухні Khinkalnya.

Готель типу "ліжко та сніданок" Києва розміщений у районі Деснянський, в межах 15 хвилин їзди автомобілем від таких розважальних закладів, як Міжнародний виставковий центр. Гості можуть відвідати релігійні пам'ятки, наприклад, Андріївську церкву, яка знаходиться на відстані 8 км від Panorama-Hostel. Поряд з іншими культурними пам'ятками в межах 20 хвилин їзди автомобілем від цього помешкання знаходиться Український національний музей "Чорнобиль". Насолоджуйтесь близькістю до залізничного вокзалу Центральний Залізничний вокзал Київ-Пасажирський, який знаходиться майже за 10 км.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Panorama-Hostel Київ
Комната на подоле
Ціна лише для моб. пристроїв

Комната на подоле

5.6 км від помешкання
USD 45 USD 41
за ніч
Podil City View
Ціна лише для моб. пристроїв

Podil City View

9.5
Чудово 78 відгуків
6.5 км від помешкання
USD 48 USD 43
за ніч
Sunflower B&B
Ціна лише для моб. пристроїв

Sunflower B&B

9.4
Блискуче 268 відгуків
6.6 км від помешкання
USD 44 USD 40
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    аеропорт "Київ"
    19 км

    Залізничні вокзали

    Livoberezhna Underground Railway Station
    6 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в громадських місцях

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Роздягальня
    • Пральня

    На кухні

    • Електрочайник

    В номерах

    • Тераса
    • Приладдя для прасування

    Основні зручності

    • Номери для некурців
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 12:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 10:00
    • Інформація про додаткові ліжка
    • Дитячі ліжечка в номері не надаються.
    Часті питання
    • Чи знаходиться аеропорт поруч з готелем Panorama-Hostel?
      Готель Panorama-Hostel розташований за 31 хвилин їзди від Міжнародного аеропорту "Київ".
    • Чи допускається проживання з домашніми тваринами в готелі Panorama-Hostel?
      Так, у готелі Panorama-Hostel зазвичай розміщують домашні тварини, але краще заздалегідь зателефонувати і уточнити.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    аеропорт "Київ"
    19 км

    Залізничні вокзали

    Livoberezhna Underground Railway Station
    6 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Panorama-Hostel Київ

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити